Dodany: 2014-12-05 13:56:59

 

Kwas hialuronowyZabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego są obecnie jednymi z najbardziej popularnych jeśli chodzi o gabinety medycyna estetyczna rzeszów. Substancja ta jest bardzo bezpieczna, występuje naturalnie w naszym organizmie, tylko po prostu z wiekiem produkcja spada i skóra traci swoją elastyczność.

 

Współczesna medycyna estetyczna rzeszów wykorzystuje go o tyle chętnie, ponieważ zabiegi z kwasem hialuronowym są bardzo proste, nieinwazyjne, nie wymagają pozostawiania pacjenta przez długi okres w klinice, są bezbolesne. Oczywiście iniekcje kwasem hialuronowym mogą przestraszyć osoby bojące się igieł i bólu z tym związanego, ale zazwyczaj stosuje się żele znieczulające, które łagodzą potencjalny ból.

 

Obecnie medycyna estetyczna rzeszów stosuję tę substancję między innymi do wypełniania skóry, powiększania ust, a nawet piersi. To łagodna alternatywa dla implantów. Oczywiście w przypadku kwasu hialuronowego efekty nie utrzymują się na stałe, zabieg za jakiś czas należy powtórzyć, ale jest on bardziej bezpieczny niż tradycyjna operacja plastyczna..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kwas hialuronowy
Nick: