Dodany: 2014-12-05 14:05:50

 

Terapia LEDŚwietlna terapia z użyciem lamp LED to przyszłość zabiegów spod znaku medycyna estetyczna rzeszów. Naukowo dowiedziono, że miejscowe naświetlania światłem o określonej długości pozwalają na stymulację mitochondriów komórek, które zaczynają intensywną produkcję substancji odpowiedzialnych za młody i promienny wygląd cery.

 

Skóra produkuje wtedy kolagen czy elastynę, które u osób po 25. roku życia zaczynają ubywać. Stąd też można wysnuć wniosek, że od tego momentu nasza skóra zaczyna proces starzenia. Współczesna medycyna estetyczna rzeszów wypracowała jednak skuteczne metody na pobudzenie pracy komórek naszej skóry, żeby pracowała bardziej intensywnie i odzyskiwała dawny blask.

 

Terapia LED jest jednym ze sposobów, które medycyna estetyczna rzeszów wykorzystuje nader chętnie. Co ciekawe, fotomodulacja LED przyspiesza również gojenie się ran, regenerację skóry, redukowanie blizn. Aktywnie wspomaga również terapię u osób z trądzikiem, u których należy działać na różnych płaszczyznach. Skóra staje się promienna i wygładzona, wypryski znikają.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Terapia LED
Nick: