Dodany: 2014-12-08 12:11:14

 

Lipoliza iniekcyjnaCellulit, czyli tak zwana skórka pomarańczowa jest problemem, który dotyczy niemal każdej kobiety, niezależnie od tego czy jest szczupła czy z nadprogramowymi kilogramami. Polega on na specyficznym powiększeniu komórek tłuszczowych, które zbijają się w nieestetyczne grudki widoczne pod skórą.

 

Na szczęście medycyna estetyczna rzeszów ma swoje sposoby na rozbicie komórek tłuszczowych. Nie trzeba katować się ćwiczeniami, żeby osiągnąć wymarzony cel. Pomocą służy lipoliza iniekcyjna, która polega na wstrzyknięciu fosfatydylocholiny, która rozpuszcza tkankę tłuszczową. Dzięki temu uda stają się szczuplejsze, brzuszek mniejszy. Co ciekawe, medycyna estetyczna rzeszów wykorzystuje ten zabieg również przy likwidowaniu podwójnego podbródka czy zbytniego tłuszczu na policzkach.

 

Efekty zabiegu są bardzo zaskakujące. Nie można jednak dopuścić do ponownego powstania tkanki tłuszczowej w tym miejscu, trzeba dbać o dietę i odpowiednie ćwiczenia, żeby nie zniweczyć efektu jaki osiągniemy stosując zabieg z zakresu medycyna estetyczna rzeszów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lipoliza iniekcyjna
Nick: