Dodany: 2014-12-08 12:22:28

 

MezoterapiaMezoterapia to zabieg bardzo często wybierany przez klientki salonów kosmetycznych czy gabinetów medycyna estetyczna rzeszów.

 

Celem tego zabiegu jest stymulacja wewnętrznych warstw skóry do produkcji substancji odpowiedzialnych za młody i zdrowy wygląd, a dokonuje się tego poprzez dostarczenie w głąb cery odpowiednich preparatów. Współczesna medycyna estetyczna rzeszów wyróżnia kilka rodzajów mezoterapii, między innymi igłową i bezigłową.

 

Pierwsza z nich polega na iniekcjach (zastrzykach), które dostarczają skórze substancje nawilżające czy odżywcze. Dla osób, które nie przepadają za igłami mamy dobrą wiadomość – istnieją specjalistyczne znieczulenia, dzięki czemu nie poczujemy zabiegu pozostając przez cały czas świadomymi. Jeśli to nas nie przekonuje medycyna estetyczna rzeszów daje nam jeszcze jedną możliwość – mezoterapię bezigłową, przy której lecznicze substancje są dostarczane pod skórę przy użyciu ultradźwięków. Odpada konieczność zastrzyków, a dermatolog przykłada nam do skóry specjalną szpatułkę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mezoterapia
Nick: