Dodany: 2014-12-08 12:33:41

 

Trychologia Współczesna dermatologia i medycyna estetyczna poznań od jakiegoś czasu mają wspólny cel – zdiagnozować i znaleźć sposoby na wyleczenie dolegliwości związanych z wypadaniem włosów, chorobami skóry głowy, łupieżem, przerzedzaniem się włosów.

 

Tematyką tą zajmuje się dziedzina nauki zwana trychologią, która ma specjalne narzędzia służące diagnozowaniu i wykrywaniu co dręczy nasze włosy. Niejednokrotnie przyczyna tkwi w uwarunkowaniach genetycznych, na które ciężko cokolwiek poradzić, medycyna estetyczna poznań jak na razie może tylko opóźniać procesy związane z genetycznym wypadaniem włosów.

 

Jeśli jednak przyczyną dolegliwości jest stres, nieodpowiednia pielęgnacja to trychologia ma skuteczne sposoby do walki z tym. Współczesna medycyna estetyczna poznań stosuje w terapii trychologicznej między innymi mieszkanki specjalnych olejków, kwasów, ziół, witamin, wszystko dobrane indywidualnie do potrzeb konkretnego pacjenta. Dzięki temu znacząco poprawia się kondycja skóry głowy, włosy stają się bardziej gęste i błyszczące..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Trychologia
Nick: