Dodany: 2014-12-08 12:42:59

 

SkleroterapiaSkleroterapia kompresyjna jest kolejnym z serii zabiegów, którym poddają się kobiety chcące przejść metamorfozę swojego wyglądu. Medycyna estetyczna poznań stosuje ją do usuwania żylaków, które potrafią bardzo szpecić skórę i sprawiać, że czujemy się nieatrakcyjnie.

 

Skleroterapia polega na wprowadzaniu do chorobowo zmienionego miejsca specjalnego preparatu leczniczego, który powoduje zamykanie się światła naczynia, a w rezultacie jego zwłóknienie. To sprawia, że żylaki znikają, nogi znowu stają się piękne i wyglądają atrakcyjnie. Żylaki są źródłęm wielu kompleksów i dlatego trzeba z nimi walczyć, a nic nie zrobi tego lepiej jak medycyna estetyczna poznań. Najlepiej umówić się na konsultację w gabinecie dermatologicznym.

 

Lekarz oceni czy kwalifikujemy się do zabiegu, a skleroterapia usuwa nawet bardzo zaawansowane problemy żylne. Oczywiście w niektórych przypadkach medycyna estetyczna poznań nie pomoże i będziemy zmuszone poddaniu się interwencji chirurgicznej. Trzeba jednak udać się na konsultację, żeby to sprawdzić..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Skleroterapia
Nick: