Dodany: 2014-12-08 13:15:24
 

Drenaż limfatycznyJednym z częściej wykonywanych masaży jest drenaż limfatyczny, który zalecany jest nie tylko jako zakończenie tradycyjnego zabiegu masażu, ale również jako dobry sposób na walkę ze skórką pomarańczową.

 

Współczesna medycyna estetyczna poznań bardzo chwali sobie tę formę masażu, ponieważ aktywnie usprawnia ona krążenie chłonki w naczyniach limfatycznych, co sprawia, że organizm staje się zdrowszy, skóra gładsza, cellulit zmniejszony. Pozytywnym aspektem drenażu limfatycznego jest również uczucie lekkości, które pojawia się po jego zakończeniu.

 

Obecnie medycyna estetyczna poznań bardzo często wykorzystuje tę formę masażu, ponieważ przynosi wymierne efekty, jest relaksująca, likwiduje cellulit, przywraca gładkość nóg i ich niesamowitą lekkość. To zabieg fizjoterapeutyczny, który usprawnia przepływ limfy w naczyniach, jednak trzeba pamiętać, że występuje szereg przeciwwskazań do jego stosowania, na przykład choroba zakrzepowa żył. Jeśli jednak jesteśmy w pełni zdrowi medycyna estetyczna poznań nie widzi przeciwwskazań..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Drenaż limfatyczny
Nick: