Dodany: 2014-12-08 13:27:42

 

PRP osocze bogatopłytkoweOd naszego trybu życia zależy bardzo wiele – nasza kondycja, wydolność organizmu, ryzyko pojawienia się urazów i kontuzji. Wszystko ma swoje wady i zalety – zarówno siedzący, jak i aktywny tryb życia.

 

Kontuzji możemy się nabawić nawet pracując od rana do wieczora przy komputerze – pojawia się wtedy dolegliwość zwana „łokciem tenisisty”. Ból, który powoduje staje się nie do zniesienia, ale na szczęście współczesna medycyna estetyczna poznań zna metody, które pomagają radzić sobie z takimi dolegliwościami. Jedną z nich stosowaną przez gabinet medycyna estetyczna poznań jest zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, który aktywnie wspomaga regenerację stawu.

 

Lekarz pobiera naszą własną krew, która jest starannie selekcjonowana. Uzyskane drogą selekcji osocze bogatopłytkowe zostaje wstrzyknięte w miejsce urazu, co realnie wpływa na przyspieszenie procesu rekonwalescencji. To, co do tej pory stosowali wyłącznie sportowcy, teraz medycyna estetyczna poznań wykorzystuje na co dzień..

Dodaj nowy komentarz do artykułu PRP osocze bogatopłytkowe
Nick: