Dodany: 2014-12-15 12:42:02

Wolumetria Skóra starzejąca się cierpi bardzo często na naturalne ubytki w tkance tłuszczowej, co zwłaszcza na twarzy wygląda bardzo niekorzystnie. Może to powodować efekt zmęczenia, utraty jędrności, obwisania skóry.

 

medycyna estetyczna leszno poleca w takim przypadku zabieg wolumetryczny, który polega na wypełnieniu ubytków w tkance tłuszczowej specjalnym preparatem na bazie kwasu hialuronowego. Taki zabieg poleca medycyna estetyczna leszno również osobom intensywnie się odchudzającym, które po wielu treningach i stosowaniu diet w końcu utraciły zbędne kilogramy, ale przez szybką utratę wagi ich skóra na twarzy zrobiła się wiotka i bardzo nieestetyczna.

 

Medycyna estetyczna leszno pomaga uzupełnić te ubytki. Specjalna odmiana kwasu hialuronowego wypełnia dane miejsce, sprawiając, że skóra odzyskuje jędrność. Oczywiście nie należy przesadzić z tymi zabiegami, żeby przypadkiem nie osiągnąć efektu chomika. Zawsze słuchajmy zaleceń lekarza dermatologa, który wie, co jest najlepsze dla naszej skóry i na ile możemy sobie pozwolić..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wolumetria
Nick: