Dodany: 2014-12-15 13:11:19

 

Terapia LED Terapia LED jest bardzo skuteczna w odmładzaniu skóry i nadawaniu jej dawnej jędrności. Jest alternatywą dla tradycyjnych zabiegów, które wykorzystuje medycyna estetyczna leszno, ponieważ nie jest inwazyjna, w pełni bezpieczna, nie wywołuje ryzyka jakichkolwiek komplikacji czy innych problemów ze skórą.

 

Zadaniem terapii światłem LED jest pobudzenie starzejącej się skóry, która ze względu na upływ czasu zaprzestała produkować określone substancje, będące źródłem młodości. Kolagen odpowiedzialny za jędrność skóry, elastyna, która bierze udział w wielu ważnych procesach po 25. roku życia powoli przestają być produkowane.

 

Odpowiednia wiązka światła, którą stosuje medycyna estetyczna leszno pozwala na uzyskanie spektakularnego efektu – skóra jest wygładzona, zmarszczki mniej widoczne, mikro urazy szybciej się regenerują, znika trądzik. Widzimy więc, że medycyna estetyczna leszno pomaga w przywróceniu skóry jaką utraciłyśmy i robi to w sposób niezwykle bezpieczny. Warto dbać o skórę, zainwestować w jej promienny wygląd..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Terapia LED
Nick: