Dodany: 2014-12-15 15:14:27

MezoterapiaJeśli nasza skóra jest zmęczona, poszarzała, wyraźnie ziemista, potrzebuje zastrzyku energii to możemy go jej zapewnić, i to dosłownie! Obecnie medycyna estetyczna leszno poleca zabiegi z zakresu mezoterapii igłowej, które pomagają wtłoczyć pod skórę odżywcze substancje. Krem nie pomaga?

 

Nic dziwnego, przecież jest aplikowany tylko na wierzchnią warstwę naskórka. Oczywiście po jakimś czasie się wchłania, ale absolutnie nie ma szans dotrzeć do warstwy skóry właściwej, gdzie zaczynają się wszystkie procesy odnowy komórkowej. Remedium na ten problem jest właśnie mezoterapia igłowa, która dostarcza określone substancje prosto do źródła.

 

Oczywiście jeśli obawiamy się bólu to medycyna estetyczna leszno oferuje jeszcze zabiegi mezoterapii bezigłowej, za pomocą ultradźwięków. Wykorzystuje do tego celu jonoforezę i sonoforezę, które polegają na wprowadzaniu substancji aktywnych za pomocą specjalnej szpatułki emitującej ultradźwięki. Medycyna estetyczna leszno przywróci energię naszej zmęczonej cerze..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mezoterapia
Nick: