Dodany: 2014-12-16 12:14:43

 

TrychologiaTrychologia jest specjalistyczną dziedziną nauki, do której medycyna estetyczna leszno odwołuje się w przypadku problemów z włosami. Jakie to mogą być dolegliwości? Zbyt szybko przetłuszczająca się skóra głowy, nadmierne wypadanie włosów, wręcz łysienie, łuszczyca, łupież.

 

Oczywiście wypadanie włosów może być sezonowe, spowodowane brakiem witamin i minerałów. Jednak jeśli pomimo stosowania suplementów diety sytuacja nie ulega poprawie to czas najwyższy, żeby wkroczyła medycyna estetyczna leszno. Lekarz specjalizujący się w trychologii po pierwsze za pomocą specjalnego przyrządu powiększającego nawet 200 razy obejrzy nasze cebulki włosowe, żeby zdiagnozować co jest przyczyną problemów.

 

Następnie dobierze odpowiednią terapię. Co ważne, medycyna estetyczna leszno dobiera sposób leczenia w oparciu o indywidualne potrzeby pacjenta. Kuracja oparta jest o specjalistyczne olejki, kompozycję ziół i minerałów, co zapewnia jest skuteczność i przynosi oczekiwane rezultaty. Trzeba jednak pamiętać o regularnym stosowaniu zaleconych przez lekarza specyfików..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Trychologia
Nick: