Dodany: 2014-12-16 12:41:55

 

SkleroterapiaZgrabne i zadbane nogi są synonimem kobiecości i symbolem seksapilu. Nic dziwnego, że kobiety borykające się z problemem żylaków najchętniej schowałyby je pod spodniami i nikomu nie pokazywały.

 

Co jednak zrobić jeśli na zewnątrz panują wysokie temperatury, a my wstydzimy się założyć krótkie spodenki? Warto wtedy skierować swoje kroki do gabinetu medycyna estetyczna leszno, gdzie specjalista pomoże nam dobrać odpowiednią do naszego problemu terapię. Mamy tutaj na myśli głównie skleroterapię, która pomaga zamykać światła naczyń krwionośnych i powodować zanikanie żylaków. Skleroterapia nierozerwalnie wiąże się z koniecznością noszenia bezpośrednio po zabiegu specjalnych opasek uciskowych, które wspierają działanie zabiegu.

 

Jak twierdzą lekarze, medycyna estetyczna leszno gwarantuje świetne efekty, chociaż bezpośrednio po zabiegu skleroterapii skóra jest zgrubiona, podrażniona i opuchnięta. Na szczęście efekt ten mija po pewnym czasie, a my możemy znowu cieszyć się swoimi pięknymi nogami, już bez szpecących je żylaków. Dobrze, że medycyna estetyczna leszno pomaga kobietom uporać się z tymi nieestetycznymi dolegliwościami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Skleroterapia
Nick: