Dodany: 2014-12-16 12:51:24

 

DermabrazjaDermabrazja jest jednym z zabiegów wykonywanych przez lekarza dermatologa, który usuwa wierzchnią warstwę naskórka, żeby uzyskać cerę bez blizn i przebarwień. Zabieg wykonywany w gabinecie medycyna estetyczna leszno sprawia, że nasza skóra nawet po wieloletniej walce z trądzikiem będzie zupełnie odnowiona, a wszystkie przebarwienia zostaną usunięte.

 

Niestety medycyna estetyczna leszno jeszcze nie wymyśliła takiego sposobu intensywnego złuszczania naskórka, który byłby zupełnie bezinwazyjny. Po zabiegu dermabrazji na skórze przez kilka miesięcy może pojawiać się bardzo intensywne zaczerwienienie, ale ono mija.

 

Jeśli jakieś drobne przebarwienia jeszcze zostaną o należy wykonać zabieg dodatkowy, taki jak na przykład peeling medyczny alfahydroksykwasem. Współczesna medycyna estetyczna leszno daje bardzo duże możliwości jeśli chodzi o złuszczanie skóry i przywracanie jej równomiernego kolorytu. Wystarczy udać się na konsultację do lekarza dermatologa, który z pewnością dobierze odpowiednią kurację..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dermabrazja
Nick: