Dodany: 2014-12-18 13:42:14

 

PRP osocze bogatopłytkoweOsocze bogatopłytkowe, wykorzystywane do iniekcji przy urazach i kontuzjach u sportowców ma doskonałe właściwości regenerujące, dlatego też używane jest w tak wielu zabiegach.

 

Również medycyna estetyczna leszno poleca stosowanie tej metody, która staje się coraz bardziej popularna nie tylko wśród sportowców, ale także zwykłych ludzi rozpoczynających swoją przygodę z intensywnym treningiem. Często bowiem takie osoby nie wiedzą jakie rzeczywiście mają możliwości, nie konsultują się z lekarzem, tylko na własną rękę rozpoczynają treningi.

 

Łatwo przesadzić w drugą stronę – przetrenować się. Potem dokucza ból kolana czy łokcia. Przy tego typu urazach medycyna estetyczna leszno poleca właśnie zabieg PRP z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Nie bójmy się tych iniekcji – do zabiegu zostanie pobrana nasza własna krew. Nie będzie to więc żaden syntetyczny substytut. Medycyna estetyczna leszno obiecuje, że po takim zabiegu nasza kontuzja będzie goić się bardzo szybko i przestaniemy odczuwać ból..

Dodaj nowy komentarz do artykułu PRP osocze bogatopłytkowe
Nick: