Dodany: 2014-12-18 13:47:00

 

Peeling medycznyObecnie medycyna estetyczna leszno umożliwia nam dostęp do wysokiej klasy zabiegów, które powodują, że nawet największe przebarwienia czy blizny zostaną usunięte. Jeśli marzy nam się gładka skóra bez jakichkolwiek zmian barwnikowych to warto zapytać swojego lekarza dermatologa czy nawet kosmetyczkę o dostępne na rynku peelingi medyczne.

 

Są to bardzo skuteczne metody, które jednak dla uzyskania pełnego efektu trzeba stosować je seriami. Medycyna estetyczna leszno wyróżnia tutaj między innymi zabiegi z wykorzystaniem kwasów owocowych (AHA i BHA), które jednak mają też kilka przeciwwskazań. Przede wszystkim zbyt intensywna terapia antytrądzikowa izotekiem zupełnie wyklucza klientkę, która chciałaby poddać się peelingowi medycznemu.

 

Również intensywne opalanie jest dużym przeciwwskazaniem. Wyjazd na urlop i opalanie się też może spowodować duże zmiany w naszej cerze, niekoniecznie te pozytywne. Warto jednak wiedzieć, że medycyna estetyczna leszno oferuje takie zabiegi, które pozwolą nam uzyskać efekt gładkiej skóry bez przebarwień..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Peeling medyczny
Nick: