Dodany: 2011-03-11 12:39:07

Leczenie nadpotliwościNadpotliwość to jedna z tych dolegliwości, które powodują nie tylko dyskomfort u samego chorego, ale także w otoczeniu. Osoby cierpiące na nadpotliwość zmuszone są codziennie mierzyć się z krępującymi sytuacjami, w jakich stawia ich natura.

 

Medycyna estetyczna katowice chcąc wspomóc leczenie nadpotliwości przygotowała odpowiednie zabiegi. W swojej ofercie ma je również salon kosmetyczny poznań. Nadpotliwośćc polega na stałym wydzielaniu potu. W normalnej sytuacji wydzielanie potu pojawia się w ściśle określonych sytuacjach. U osoby chorej trwa to ciągle. Nadpotliwość może dotyczyć wielu partii ciała lub tylko jednej. Najczęściej dotyczy okolic pach, tułowia, czoła, a także dłoni i stóp.

 

By zniwelować przynajmniej czasowo ten problem, medycyna estetyczna wykorzystała działanie botoksu, który blokuje wydzielanie potu. Toksyna botulinowa wstrzykiwana jest w określone miejsca, które uprzednio zostają znieczulone. Tak jak w przypadku innych iniekcji, po iniekcji botoksu pojawić się mogą drobne niedogodności takie jak opuchlizna, zaczerwienienia, strupki. W porównaniu z korzyściami płynącymi z zastosowaniu botoksu jest to jednak drobny problem tym bardziej, że ustępują one po kilku dniach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Leczenie nadpotliwości
Nick: