Dodany: 2011-03-11 13:18:40

FotoodmładzanieJeśli masz problem z rozszerzonymi naczynkami na twarzy, chcesz usunąć piegi lub rumień – skorzystaj z rewelacyjnej metody, którą opracowała medycyna estetyczna katowice. Mowa tu o zabiegu fotoodmładzania, który doskonale radzi sobie z tymi wszystkimi problemami.

 

Dodatkowo fotoodmładzanie wygładza zmarszczki, regeneruje skórę, wygładza i pielęgnuje. Salon kosmetyczny poznań podkreśla, iż fotoodmładzanie to zabieg niechirurgiczny, zupełnie nieinwazyjny. Jeden zabieg trwa stosunkowo krótko, bo tylko pół godziny. Jednak dla zapewnienia trwałych efektów niezbędne jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu.

 

Fotoodmładzanie polecane jest szczególnie osobom, które nie mogą poddawać się bardziej inwazyjnym zabiegom. Po fotoodmładzaniu natychmiast można wrócić do codziennych zajęć. Z kolei z zabiegu fotoodmładzania nie powinny korzystać między innymi kobiety w ciąży, osoby z cukrzycą, chorobami skóry, stosujące sterydy. Wszelkie wątpliwości co do zabiegu z pewnością rozwieje kosmetolog przeprowadzający terapię..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Fotoodmładzanie
Nick: