Dodany: 2011-03-11 13:24:21

Zabiegi odmładzająceSzyja to jeden z tych fragmentów ciała, o których często zapominamy. Pielęgnujemy twarz, dekold, a szyję pomijamy. Przypominamy sobie o niej dopiero wówczas, gdy dopadają nas oznaki starzenia związane z tą partią ciała.

 

Salon kosmetyczny podkreśla, że skóra szyi jest bardzo cienka i delikatna, a poza tym jest w ciągłym ruchu. Naraża ją to na zmarszczki i bruzdy, nawet u osób w bardzo młodym wieku. Poza tym bardzo często sami narażamy ją na starzenie, korzystając z intensywnych kąpieli słonecznych i solarium. Medycyna estetyczna katowice chcąc wspomóc regenerację skóry w tym miejscu proponuje swoim klientkom profesjonalne zabiegi przywracające skórze jędrność i wygładzające zmarszczki.

 

Pamiętajmy jednak, że w przypadku szyi liczy się systematyczność. Tylko seria odpowiednio dobranych zabiegów pomoże zregenerować szyję. Najczęściej stosowanym zabiegiem na szyję jest peeling. Różnego rodzaju peelingi przywracają szyi jędrność, regenerują włókna kolagenowe, usuwają przebarwienia. Równie często zastosowanie znajdują laseroterapia i mezoterapia.

 

Więcej informacji o zabiegach odmładzającyh prezentują  domeny internetowe poświęcone kosmetyce i kosmetologii.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zabiegi odmładzające
Nick: