Dodany: 2011-03-11 13:28:23

Powiększanie ustUsta wiele mówią o człowieku. Niejednokrotnie patrząc na osobę o wąskich ustach mamy wrażenie, że jest ona zła lub też przypisujemy jej negatywne cechy charakteru. To wszystko oczywiście stereotypy, jednak ciężko z nimi walczyć.

 

Prostą i bezpieczną metodą na zmianę wąskich ust jest zabieg, który oferuje salon kosmetyczny poznań – powiększanie ust. Medycyna estetyczna katowice opracowała cały szereg zabiegów, które spowodują, że twoje usta staną się większe i bardziej ponętne, a twarz nabierze zupełnie innego wyrazu. Korekta ust nie należy do zabiegów szczególnie trudnych. Wymaga jednak wprawy i pewnej ręki. Zabiegi powiększania ust polegają na iniekcjach odpowiednich preparatów w wybrane partie ust.

 

Same iniekcje wykonywane są w znieczuleniu, dlatego zabieg nie należy do bolesnych. Preparaty wstrzykiwane w usta zawierają kwas hialuronowy warszawa, który ma właściwość wiązania wody. Usta dzięki temu są pełniejsze, bardziej nawilżone. Bezpieczeństwo stosowania kwasu hialuronowego jest naukowo potwierdzone. Specjaliści oceniają, iż po zabiegu pojawić się moga drobne zaczerwienienia lub strupki, nie jest to jednak duży problem. Znikają już po kilku dniach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Powiększanie ust
Nick: