Dodany: 2011-03-11 13:32:19

Modelowanie ustNie każdy z nas jest zadowolony ze swojego wyglądu. Mamy kompleksy na pukcie swoich oczu, uszu, nosa, a coraz cześciej także na punkcie swoich ust. I nie ma w tym nic dziwnego. Każdy chce wyglądać pięknie i olśniewająco, a także na długo zachować młody wygląd.

 

Niestety czas działa na nasza niekorzyść. Wraz z wiekiem usta tracą swój wygląd. Stają się suche, zanikają ich kontury. Twarz wydaje się zmęczona i stara. Medycyna estetyczna katowice proponuje wszystkim tym, którzy chcą poprawić wygląd swoich warg, zabieg modelowania ust. Nie każdy salon kosmetyczny poznań przeprowadza ten zabieg. Spowodowane jest to tym, iż by go wykonać trzeba mieć odpowiednie kwalifikacje i certyfikaty.

 

Zabieg modelowania ust nie jest zabiegiem trudnym, wymaga jednak pewnej ręki. Sam zabieg jest bezbolesny, ponieważ wykonuje się go w znieczuleniue miejscowym. Po zabiegu oczywiście mogą wystąpić pewne niedogodności takie jak opuchlizna itp, znikają one jednak bardzo szybko i po kilku dniach cieszyć się możemy idealnymi ustami.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Modelowanie ust
Nick: