Dodany: 2011-03-11 13:38:37

Wygładzenie kurzych łapekKurze łapki to problem, z którymi boryka się bardzo wiele osób. Dotyczy on zarówno kobiet jak i mężczyzn. Kurzymi łapkami nazywane są zmarszczki mimiczne, powstające wokół oka. Pojawiają się one nie tylko wraz z wiekiem, ale także u osób z dużą mimiką twarzy.

 

Na szczęście kurze łapki można stosunkowo łatwo zlikwidować. Medycyna estetyczna katowice i salon kosmetyczny poznań zalecają w celu liwidacji kurzych łapek zastosowanie toksyny botulinowaj, czyli inaczej mówiąc zastosowanie botoksu. Wbrew panującym przekonaniom botoks jest jednym z najbezpieczniejszych środków stosowanych w zabiegach medycyny estetycznej. Botoks aplikowany jest pacjentom poprzez inikcję. Delikatne igiełki wprowadzają go pod skórę.

 

Mięśnie wówczas rozluźniają się. Powoduje to rozprostowanie zmarszczek i wygładzenie skóry. Pamiętać jednak należy, że kurze łapki po kilku miesiącach wrócą. Działanie botoksu trwa przez około pół roku. Po tym czasie zabieg można spokojnie powtórzyć. Jak twierdzą specjaliści, botoks jest najskuteczniejszym sposobem na zlikwidowanie kurzych łapek.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wygładzenie kurzych łapek
Nick: