Dodany: 2011-03-11 13:56:04

Czym jest medycyna estetycznaMedycyna estetyczna to jedna z najnowszych i najmłodszych gałęzi medycyny. Jej historia sięga roku 1970 kiedy to powstało pierwsze towarzystwo medycyny estetycznej. Zauważono wówczas, że wygląd człowieka wiąże sięz jego poczuciem własnej wartości, z postrzeganiem świata, chęcią i motywacją do działania, pewnością siebie.

 

Ojcem medycyny etsetycznej okazał się francuski endokrynolog, a nie jak by się można było spodziewać – chirurg. To właśnie on zwrócił uwagę na stan psychiczny kobiet w okresie menopauzy. Dla wielu z nich utrata młodości stanowiła ogromne obciążenie psychiczne. Dlatego medycyna estetyczna postanowiła walczyć z objawami starzenia.

 

Dla wielu osób zabiegi medycyny estetycznej stały się prawdziwym wybawieniem., które przywracało im stabilność fizyczną i psychiczną. Medycyna estetyczna oferuje zabiegi na różne części ciała – twarz, dłonie, ciało. Zabiegi te wykorzystują nowatorskie biopreparaty, które odmładzają skórę, regenerują ją, przywracają jej gładkość i jędrność. Medycyna estetyczna to prawdziwy przełom..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest medycyna estetyczna
Nick: