Dodany: 2011-03-11 13:57:45

Kto korzysta z medycyny estetycznejMedycyna estetyczna katowice to szereg zabiegów, które pozwalają na długo zachować piękny i młody wygląd. Zabiegi te wykorzystują różnego typu substancje oraz aparaturę. Stosowane są na różne dolegliwości związane ze starzeniem.

 

Jeszcze kilka lat temu medycyna estetyczna była dla wielu osób w Polsce tematem tabu. Nieliczne Polki korzystały z zabiegów medycyny estetycznej, nie przyznając się do tego. Dziś ten pogląd zmienia się odrobinę. Medycyna estetyczna wykorzystywana jest coraz częściej przez osoby różnej płci i w różnym wieku. Z medycyny estetycznej korzystają najczęściej osoby po 30 roku życia.

 

Jednak w gabinetach spotkać można już 20-letnie osoby z problemami skórnymi. Salon kosmetyczny poznań zdecydowanie częściej odwiedzają kobiety niż mężczyźni chociaż i wśród nich pojawiają się zwolennicy medycyny estetycznej. Wśród zabiegów zdecydowaną furorę robią peelingi medyczne. Wybierane są one najcześciej, a ich skuteczność oceniana jest najwyżej. Inne popularne zabiegi to różnego typu laseroterapie oraz mezoterapie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kto korzysta z medycyny estetycznej
Nick: